Kupres Portal [Arhiva]

1. natjecanje djelatnika Hercegbosanskih šuma u skijanju

04.03.2015 21:09, 514 pregleda

Na prostorima SRC-a Adria Ski, na skijalištu Čajuša, 12.2.2015. održano je prvo natjecanje djelatnika u skijanju, disciplini veleslalom. Osim natjecanja, lijep dan je iskorišten i druženje djelatnika na snijegu, nakon čega je organiziran ručak za sudionike u restoranu Tikvice na vrhu skijaške staze. Druženje je prošlo u lijepoj atmosferi, a natjecanje u korektnom sportskom duhu i bez težih padova i ozljeda.

Rezultati natjecanja:

Adria-ski, 12.02.2015. godine

TD:

Igor Mandušić

Mjeritelj vremena:  Kristijan Jurič

Ime staze: 'S''

Glavni sudac:

Bože Marković

Starter:  Stipica Ećimović

Vis. starta: 1450m

Direktor utrke:

Ratko Čolić

Postavljač:  Igor Mandušić

Vis. cilja: 1350m

Sudac na startu:

Stipica Ećimović

 

Vis. razlika:  100

Sudac na cilju:

Kristijan Jurič

 

Broj vrata: 19 Vrijeme starta: 11h

R E Z U L T A T I

VELESLALOM

PRVA NATJECATELJSKA SKUPINA

Red. br.

St. br.

Ime i Prezime

Godina

rođenja

ŠUMARIJA

Grupa

Vrijeme vožnje I

Vrijeme vožnje II

Bolje vrijeme

Zaostatak

1.

1.

Robert Lučić

1970

DIREKCIJA

M

0:30,92

0:30,63

0:30,63

 

2.

16.

Ivica Kusić

1969

KUPRES

M

0:33,06

0:33,35

0:33,06

0:02,43

3.

2

Matko Knežević

1978

DIREKCIJA

M

0:35,52

0:34,50

0:34,50

0:03,87

4.

31.

Marin Ćaleta

 

UPRAVA ZA ŠUME

M

0:35,17

0:35,86

0:35,17

0:04,54

5.

26.

Branislav Mihaljević

1976

RASADNIK PRŽINE

M

0:35,48

0:35,84

0:35,48

0:04,85

6.

6.

Dragan Lozančić

1989

DIREKCIJA

M

0:36,35

0:36,50

0:36,35

0:05,72

7.

22.

Zoran Lovrić

1984

KUPRES

M

0:36,89

0:40,72

0:36,89

0:06,26

8.

9.

Miro Papić

1986

DIREKCIJA

M

0:37,30

0:37,70

0:37,30

0:06,67

9.

17.

Frano Raštegorac

1985

KUPRES

M

0:40,97

0:37,46

0:37,46

0:06,83

10.

10.

Zoran Ravančić

1985

KUPRES

M

0:40,69

0:39,02

0:39,02

0:08,39

11.

33.

Druško Đžaja

 

UPRAVA ZA ŠUME

M

0:40,05

0:40,16

0:40,05

0:09,42

12.

25.

Ivan Ištok

 

HR

M

0:45,88

0:40,36

0:40,36

0:09,73

13.

11.

Nikola Srdić

1976

GLAMOČ

M

0:43,20

DNF

0:43,20

0:12,57

14.

18.

Toni Šimić

1970

KUPRES

M

0:44,10

0:44,08

0:44,08

0:13,45

15.

14.

Tomislav Ćosić

1981

GLAMOČ

M

DNF

0:44,30

0:44,30

0:13,67

16.

24.

Nikola Kovačević

1977

TOMISLAVGRAD

M

0:46,26

0:49,02

0:46,26

0:15,63

17.

32.

Adi Duran

 

UPRAVA ZA ŠUME

M

0:48,28

0:47,91

0:47,91

0:17,28

18.

27.

Mirko Krivić

1990

RASADNIK PRŽINE

M

0:48,11

0:51,54

0:48,11

0:17,48

19.

3.

Neven Perija

1966

DIREKCIJA

M

0:49,73

DNF

0:49,73

0:19,10

20.

23.

Mladen Sušilović

1979

TOMISLAVGRAD

M

0:50,10

DNF

0:50,10

0:19,47

21.

4.

Stipe Filipović

1970

DIREKCIJA

M

DNS

DNS

0:00,00

#

22.

5.

Marko Zorić

1990

DIREKCIJA

M

DNS

DNS

0:00,00

#

23.

7.

Nikola Perković

1989

DIREKCIJA

M

DNS

DNS

0:00,00

#

24.

8.

Andria Batinić

1988

DIREKCIJA

M

DNS

DNS

0:00,00

#

25.

12.

Vladimir Vulić

1980

GLAMOČ

M

DNF

DNF

0:00,00

#

26.

13.

Dario Kovčalija

1989

GLAMOČ

M

DNS

DNS

0:00,00

#

27.

15.

Darko Čičak

1981

KUPRES

M

DNS

DNS

0:00,00

#

28.

19.

Miroslav Čičak

1968

KUPRES

M

DNS

DNS

0:00,00

#

29.

20.

Dražen Ravančić

1969

KUPRES

M

DNS

DNS

0:00,00

#

30.

21.

Ivan Perković

1985

DIREKCIJA

M

DNS

DNS

0:00,00

#

31.

28.

Mario Mišura

1981

BOSANSKO GRAHOVO

M

DNS

DNS

0:00,00

#

32.

29.

Marijan Lozančić

1985

BOSANSKO GRAHOVO

M

DNS

DNS

0:00,00

#

33.

30.

Anđelko Brnić

1987

BOSANSKO GRAHOVO

M

DNS

DNS

0:00,00

#

34.

34.

Pere Mihaljević

 

UPRAVA ZA ŠUME

M

DNS

DNS

0:00,00

#

35.

35.

Eugen Mamić

 

UPRAVA ZA ŠUME

M

DNS

DNS

0:00,00

#

NATJECATELJI VETERANI

Red. br.

St.br.

Ime i Prezime

Godina

rođenja

ŠUMARIJA

Grupa

Vrijeme vožnje I

Vrijeme vožnje II

Bolje

vrijeme

Zaostatak

1.

46.

Dragan Tomid

1961

DIREKCIJA

M

0:31,49

0:34,20

0:31,49

 

2.

48.

Ivanko Mihaljevid

1965

KUPRES

M

0:34,60

DNF

0:34,60

0:03,11

3.

49.

Mirko Mihaljevid

1962

RASADNIK PRŽINE

M

0:36,89

DNF

0:36,89

0:05,04

4.

21.

Ratko Čolid

1964

DIREKCIJA

M

0:38,56

0:38,06

0:38,06

0:06,57

5.

43.

Nediljko Čičak

1963

DIREKCIJA

M

0:41,36

DNF

0:41,36

0:09,87

6.

35.

Ivan Jurič

1961

GLAMOČ

M

0:43,12

DNS

0:43,12

0:11,63

7.

41.

Ante Pašalid

1956

DIREKCIJA

M

0:53,91

0:52,35

0:52,35

0:20,86

8.

47.

Marko Batinid

1961

DIREKCIJA

M

0:59,32

0:56,90

0:56,90

0:25,41

9.

44.

Jozo Lozančid

1953

DIREKCIJA

M

1:01,48

DNS

1:01,48

0:29,99

DAME

Red. br.

St. br.

Ime i Prezime

godina

rođenja

ŠUMARIJA

Grupa

Vrijeme vožnje I

Vrijeme vožnje II

Bolje

vrijeme

Zaostatak

1.

36.

Mirjana Vila

1970

DIREKCIJA

Ž

0:40,40

0:39,38

0:39,38

 

2.

37.

Ana Vrgoč

1986

DIREKCIJA

Ž

0:41,29

0:39,70

0:39,70

0:00,32

3.

40.

Ivanka Sučid

1969

KUPRES

Ž

0:44,75

0:42,72

0:42,72

0:03,34

4.

42.

Marijana Mišura

1980

KUPRES

Ž

0:46,95

DNF

0:46,95

0:07,57

5.

38.

Barbara Lučid

1979

DIREKCIJA

Ž

0:49,96

DNF

0:49,96

0:10,58

6.

39.

Dubravka Vrgoč

1968

DIREKCIJA

Ž

DNS

DNS

0:00,00

#

Vrh stranice