Kupres Portal [Arhiva]

Održana III. šumarijada ŠGD "Hercegbosanske šume"

18.06.2017 11:50, 534 pregleda

Dana 9. lipnja 2017. godine održana je III. (treća) šumarijada ŠGD „Hercegbosanske šume„ d.o.o.,Kupres na području šumarije Tomislavgrad (šumarska kuća „GRLA“).

Sportsko druženje i natjecanje djelatnika poduzeća organizirano je u 16 disciplina u kojima je sudjelovalo 290 natjecatelja.

U svim disciplinama djelatnici su pokazali sportski duh i korektno natjecanje tako da je cijeli program, koji je trajao od 9 h - 20 h, prošao u odličnoj atmosferi.

Na kraju programa Predsjednik Uprave Društva gosp. Branko Ivković je dodijelio diplome najboljim pojedincima u sportskim disciplinama kao i ukupnom pobjedniku III. Šumarijade.

Zahvaljujemo svim djelatnicima poduzeća na izuzetnom fer ponašanju tijekom cijelog programa, predstavnicima organizacijskih jedinica na operativnoj pomoći, a posebno zahvala domaćinima- Šumariji Tomislavgrad na čelu sa Petrom Buljanom.

I na kraju zahvala Upravi Društva ŠGD „Hercegbosanske šume“ d.o.o Kupres na bezrezervnoj podršci.

Pregled rezultata po disciplinama :

I. Mali nogomet

1. Mjesto- Direkcija Kupres

2. Mjesto – Šumarija B.Grahovo

3. Mjesto – Šumarija Drvar

II. Odbojka -žene

1. Šumarija Glamoč

2. Direkcija Kupres

3. Rasadnik „Pržine“

III. Odbojka –muškarci

      1. Šumarija T.Grad

      2. Direkcija

      3. Šumarija Drvar

IV. BALOTE

1. Šumarija T.Grad

2. Šumarija Glamoč

3. Šumarija B.Grahovo

V. POTEZANJE KONOPA

    1. Šumarija Glamoč

    2. Šumarija Drvar

    3. Šumarija Kupres

VI. TRČANJE 100 m – muškarci

   1. Mirko Krivić – Rasadnik Pržine

    2. Nikola Ivković - Direkcija

   3. Adi Duran - Uprava za šume

VII. TRČANJE 100 M – žene

   1. Kristina Barać-Eranović - Šumarija B. Grahovo

   2. Martina Šarić - Direkcija

   3. Vlatka Višekruna – Šumarija B. Grahovo

VIII. TRČANJE 800 m- muškarci

    1.Mirko Krivić - Rasadnik „Pržine„

    2. Adi Duran - Uprava šuma

    3. Amel Milak - Rasadnik „ Pržine „

IX. TRČANJE 400m- žene

   1. Martina Šarić – Direkcija

   2. Olivera Ivančić - Rasadnik „Pržine „

   3. Antonija Teklić – Rasadnik "Pržine„

X. SKOK U DALJ

   1. Mirko Krivić - Rasadnik „ Pržine„

   2. Anđelko Brnić - Šumarija B.Grahovo

   3. Alen Vukoja - Šumarija B. Grahovo

XI. BACANJE KUGLE

1.Mirko Mihaljević – Rasadnik „Pržine„

2.Perica Mandić – Uprava šuma

3.Jasminko Tešić - Šumarija B.Grahovo

XII. TRČANJE U VREĆI- muškarci

1. Mirko Krivić - Rasadnik „ Pržine„

2. Mario Antosović – Šumarija T.Grad

2. Vidoslav Matić - ŠumarijaT.Grad

XIII. TRČANJE U VREĆI - žene

1. Zdenka Čuturić - Rasadnik

2. Karolina Naletilić - Šumarija T.Grad

3. Mara Tomić - Rasadnik

XIV. GAĐANJE ZRAČNOM PUŠKOM- žene

1. Zdenka Čuturić – Rasadnik

2. Renata Ojvan - Rasadnik

3. Ivana Radić - Direkcija

XV. OBARANJE SA GREDE

   1. Ilija Kuštro – Šumarija Kupres

   2. Ljuban Šipić – Šumarija Drvar

   3. Rajko Srdić – Šumarija Drvar

XVI . ŠAH

   1. Josip Ćosić - Direkcija Kupres

   2. Drago Čičak - Šumarija Kupres

   3. Tonko Ivanković - Šumarija Glamoč

Ukupni pobjednik III Šumarijade:

1. Rasadnik Pržine

2. Direkcija Kupres

3. Šumarija T.Grad

Koordinator za natjecanje

Mirko Mihaljević

FOTOGALERIJA

Vrh stranice