Kupres Portal [Arhiva]

Rezultati testa općeg znanja za početni čin mlađi inspektor i za početni čin policajac

04.04.2017 16:56, 675 pregleda

Dana 31.03.2017. godine u prostorijama Srednje strukovne škole "S.S.Kranjčević" Povjerenstvo za izbor je provelo ispit općeg znanja za početni čin mlađi inspektor, te objavljuju rezultate istog:

Lista kandidata koji su uspješno položili test i koji će o daljnjem tijeku testiranja biti naknadno izvješteni:

1. Ivana Babić

2. Alen Turanović

3. Mate Rezo,Jure

4. Eldin Jandrić

5. Ante Kelava

6. Alen Lemo

7. Jozo Popović

8. Grgo Parlov

9. Mirela Halapić

10. Marin Jurčević

11. Andreja Bosnić

12. Adnan Bukvić

13. Josip Matić

14. Marijan Kovač

Lista kandidata koji nisu uspješno napisali test općeg znanja

Isti test mogu pogledati u prostorijama MUP K10, Ul. Silvija Strahimira Kranjčevića 8, Livno

- u četvrtak 06.04.2017. godine od 11,30 - 14,00 sati,

- u petak 07.04.2017. godine od 11,30 - 14,00 sati.

1 Silvija Rančić

2. Vinko Šarić

3. Haris Milak

4. Viktor Milanović

5. Jasna Matić

6. Danijel Duvnjak

7. Stipe Dolić

8. Iva Knežević,

9. Silvija Klišanin

10. Tomislav Duvnjak

11. Hrvoje Đapić

12. Pamela Kamber

13. Leo Šperac

14. Azur Lemo

15. Ivan Milanović

16. Marijan Mašić

17. Amel Kapetanović

18. Marin Tadić,Ante

19. Miroslav Džepina

20. Asmir Orman

21. Ante Čondrić

22. Mate Baković

23. Dragana Polić

24. Vjeran Mioč

25. Nikolina Škrabo

26. Lovre Perković

27. Matea Trboglav

28. Anđela Petro

29. Ivica Ojvan

30. Emina Ortaš

31. Ivan Brnić

32. Hasan Hadžić

Lista kandidata koji nisu pristupili testu općeg znanja:

1. Antea Jozić

2. Jovana Kecman

3. Ante Bokanović

4. Marija Kovač

5. Nikola Dodig

Rezultati testa općeg znanja za početni čin policajac

Dana 30.03.2017. godine u prostorijama Srednje strukovne škole "S.S.Kranjčević" Povjerenstvo za izbor je provelo ispit općeg znanja, te objavljuju rezultate istog:

Lista kandidata koji su uspješno položili test i koji će o daljnjem tijeku testiranja biti naknadno izvješteni:

1. Branimir Duvnjak

2. Teo Berić

3. Armin Kovačević

4. Petar Ištuk

5. Niko Radovac

6. Ivan Pavić

7. Luka Milanović

8. Nikolina Kaselj

9. Lazar Jović

10. Ante Padro

11. Ela Dizdar

12. Emrah Hajdarević

13. Josip Vidović

14. Ivan Jurič

15. Jasmin Torlak

16. Danijel Karadža

17. Omer Seferović

18. Abaz Milak

19. Ante Salapić

20. Nikola Babić

21. Sedin Bučo

22. Jakov Petric

23. Ante Dadić

24. Tomislav Čačija

25. Jakov Jurič

26. Dragan Babić

27. Tadija Radoš

28. Matej Mioč

29. Ivo Krišto

30. Dino Tufekčić

31. Stipe Dolić

32. Marko Žulj

33. Ivan Mioč

34. Mile Mamić

35. Jakov Barać

36. Ivan Mioč

37. Aleksandar Vekić

38. Stevan Vucelja

39. Ivan Pivić

40. Luka Lončar

41. Željko Knežević

42. Minka Smailović

43. Marko Jureta

44. Elvir Isaković

45. Jovan Bodroža

46. Dario Gudelj

47. Andrija Čondrić

48. Zoran Jaman

49. Ante Jezidžić

50. Mario Matić

51. Jure Jurić

52. Mateo Gelo

53. Nikola Barać

54. Milan Marinković

55. Milan Pećanac

56. Saša Bijeljac

57. Slaviša Pećanac

58. Ismir Čorbeg

59. Toni Brešić

60. Ivan Kuliš

61. Mijo Baković

62. Azur Lemo

63. Karla Pašalić

64. Milan Puzigaća

65. Perica Jojić

66. Željko Galić,Todor

67. Marin Jurčević

68. Riad Velagić

69. Igor Mioč

70. Marko Grebenar

71. Ivan Milanović

72. Niko Barišić

73. Duško Radanović

74. Ivo Krišto

75. Antonio Periša

76. Adnan Bukvić

77. Nives Čulo

78. Marko Letić

79. Fabijan Jurčević

80. Miroslav Džepina

81. Anđela Pelivan

82. Ilija Jurič

83. Perica Kuliš

84. Antonio Kovač

85. Ivana Rajić

86. Abaz Hodžić

87. Stipe Grebenar

88. Zvonimir Bodulušić

89. Antonio Jozić

90. Arnes Bešlaga

91. Amir Lakača

92. Monika Periša

93. Marko Bralo

94. Marko Vještica

95. Anđela Petro

96. Leonardo Barać

97. Đorđe Grujić

98. Ante Čeko

99. Marko Krišto

Lista kandidata koji nisu uspješno napisali test općeg znanja

Isti test mogu pogledati u prostorijama MUP K10, Ul. Silvija Strahimira Kranjčevića 8, Livno

- u četvrtak 06.04.2017. godine od 11,30 - 14,00 sati,

- u petak 07.04.2017. godine od 11,30 - 14,00 sati.

1. Ivan Mašić

2. Elvis Dilaver

3. Ivana Kaselj

4. Mustafa Ramić

5. Marko Mihaljević

6. Nikolina Ćosić

7. Marko Dalić

8. Petar Čičak

9. Drago Kasalo

10. Ante Karaula

11. Aner Karahodžić

12. Idriz Ugarak

13. Darija Delić

14. Antonio Vidović

15. Ivan Letica

16. Denis Brešić

17. Ivica Tokić

18. Emina Ortaš

19. Mario Sarić

20. Ninoslav Petković

Lista kandidata koji nisu pristupili testu općeg znanja:

1. Ivan Mandić

2. Josip Dolić

3. Stiven Tomislav Naletilić

4. Emin Crnojević

5. Savka Bauk

Priopćeno je iz MUP-a HB županije.

Vrh stranice